Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kraśnik Koszaliński - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Kwiatowa

Nowe Bielice(Kraśnik Koszaliński + 8 km)

165 000 zł900 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez pośredników - 3 Atrakcyjne działki budowlane na sprzedaż położone w Nowych Bielicach ( gm. Biesiekierz ) o powierzchni 900 m2. przy ul. Kwiatowej, numery działek 115/48, 115/49. 115/50.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Dobre

Dobre(Kraśnik Koszaliński + 10 km)

282 685 zł4 349 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w spokojnej okolicy w miejscowości Dobre gmina Będzino, blisko trasy S6! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Dobre, ok. 1 km od trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Stramnica

Stramnica(Kraśnik Koszaliński + 24 km)

499 000 zł12 491 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niezabudowana działka gruntu o pow. 1,249 ha zlokalizowana w pod kołobrzeskiej miejscowości Stramnica, ok. 5 km od granic miasta Kołobrzeg. Media: gaz, prąd, telefon w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona

Śródmieście,Białogard(Kraśnik Koszaliński + 14 km)

399 000 zł807 m² 494,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego położoną w bardzo dobrej lokalizacji, centrum Białogardu przy ulicy Grunwaldzkiej. To doskonałe miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Pszeniczna

Sarzyno,Koszalin(Kraśnik Koszaliński + 14 km)

163 000 zł1 017 m² 160,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna zlokalizowana przy ulicy Pszenicznej w Koszalinie (osiedle Sarzyno - za osiedlem wielorodzinnym na ul. Żytniej). Działka objęta jest aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Topolowa

Mielenko(Kraśnik Koszaliński + 14 km)

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1000 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Mielenko przy ul. Topolowej, gm. Mielno. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu trasy turystycznej Gąski - Sarbinowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Chabrów

Nowe Bielice(Kraśnik Koszaliński + 8 km)

151 235 zł1 043 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Nowe Bielice (gmina Biesiekierz, woj. zachodniopomorskie), z wydanymi warunkami zabudowy (wz) na całość działki przed jej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Jarogniew

Jarogniew(Kraśnik Koszaliński + 25 km)

2 800 000 zł59 100 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu na sprzedaż urokliwe Łowisko Jeziorki - jest to niezwykłe miejsce, które posiada wyjątkowy klimat. Doskonale nadaje się zarówno na wszelką działalność turystyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiśniowa

Cewlino(Kraśnik Koszaliński + 17 km)

125 000 zł1 450 m² 86,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz, cewlino pod Koszalinem Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny. Parcela gładka, równa, w kształcie rąbu, położona najbliżej drogi. Zdecydowanym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kutrowa

Gąski(Kraśnik Koszaliński + 14 km)

1 480 000 zł3 785 m² 391,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do kupna świetny projekt Inwestycyjny! działka położona w doskanałej lokalizacji 800m od plaży Morza Bałtyckiego w Gąskach, przy ulicy Kutrowej. Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna

Kraśnik Koszaliński,zachodniopomorskie

480 000 zł60 600 m² 7,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki niezabudowane, rolne o nr 83/1,o pow. 6,0600 ha, sprzedawane w całości. Działki położone w Kraśniku Koszalińskim, gmina Biesiekierz, powiat koszaliński. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kraśnik Koszaliński

Kraśnik Koszaliński,zachodniopomorskie

49 000 zł1 018 m² 48,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka niezabudowana i nieuzbrojona o powierzchni 1018 m2. Oznaczona w ewidencji gruntów jako grunty orne riiib. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij